Mistrzowie.org

Pokaż menu
Szukaj

Uber

by Kubek0012
Zobacz następny
Dodaj nowy komentarz
avatar jaczuro
4 8

Ja tylko spytam - ale co stoi na przeszkodzie takiemu taksowkarzowi by pier***c tym swoim znaczkiem taxi o glebe i zaczac przcowac w uberze?

Odpowiedz
avatar AkuNoKitsune
7 7

@jaczuro: Mniejsze zarobki im przeszkadzają. No cóż, żałować ich nie będę. Jeśli konkurencja oferuje taki sam zakres i jakość usług i niższe ceny, ludzie pójdą do konkurencji. To oczywiste.

avatar Ginekolog_Amator
3 7

Bo on jest polskim taksówkarzem z dziada pradziada i ma swój honor. Nie będzie pracował dla zachodniego najeźdźcy, bo ten cały Uber to żydy wymyśliły, żeby się bogacić.

avatar CrazDes
0 0

@AkuNoKitsune: taka sama jakość? To taksówkarze zaczęli jeździć prost do celu? Od kiedy?

avatar Martinez2000
3 3

propagowanie ideologii komunistyczniej nie jest zabronione, jest nawet w modzie chociaz komunizm zabil wiecej ludzi niz faszyzm!

Odpowiedz
avatar FriendzoneMaster
3 5

@Martinez2000: teoretycznie jest zabronione przez Konstytucję RP, ale niestety chyba nijak nie jest to poparte konkretnymi przepisami, więc sobie komunizm hasa swobodnie...

avatar zpiesciamudotwarzy
6 6

patrzcie jak zagraniczne koncerny fajnie dostosowują strategie marketingowe do specyfiki podbijanego kraju... w polsce strajki i roszczeniowość względem "państwa" ludzie mają tak mocno we krwi, że nawet dla takiego taksówkarza naturalne wydaje się że skoro ktoś robi coś taniej i lepiej od niego, to najlepszym wyjściem jest "zastrajkować"... więc wystarczyło opłacić kilku prowodyli i zorganizować niemal za darmo fantastyczną kampanię promocyjną... wszyscy o uberze dzieki tym strajkom już słyszeli mnóstwo ludzi w ramach zemsty skorzysta a "organizatorzy" szybciutko przesiądą się na nowe...

Odpowiedz
avatar FriendzoneMaster
5 5

@zpiesciamudotwarzy: ogólnie jakoś te wszystkie akcje taksówkarzy (uszkadzanie aut owej konkurencji, protesty) wyglądają na cokolwiek dziwne, żeby nie powiedzieć - podejrzane... może faktycznie sprytny marketing? Chyba w życiu nie usłyszałbym o Uberze gdyby nie głośne artykuły o reakcjach taksiarzy...

avatar FrozenMind
3 3

@zpiesciamudotwarzy: Nie spodziewaj się od typowych taksówkarzy wysokiej inteligencji - to nie jest klub szachowy. Część kierowców taksówek po prostu dorabia do nędznej emerytury, albo nie może wytrzymać ze starą w domu (nawiązując do autentycznej rozmowy pewnego emerytowanego żołnierza-taksówkarza). Do tego wszystkiego dochodzi agresja, którą rozbudowują w ruchu drogowym i gonitwie za złotówką.

avatar zorann
0 0

Uber dziękuje taksówkarzom za darmową reklamę o zasięgu ogólnokrajowym. W moim przypadku protest osiągnął następujące skutki: 1. Dowiedziałem się o istnieniu Ubera. 2. Dowiedziałem się, że Uber jest tańszy. Nice. Czekam teraz na podobny protest pracowników Biedronki :)

Odpowiedz
avatar allahuwonsz
0 0

ya-bol też tłumaczone na ja, bolszewik.

Odpowiedz
Udostępnij