Mistrzowie.org

Pokaż menu
Szukaj

Petru

by maxx92
Zobacz następny
Dodaj nowy komentarz
avatar cozakraj7
4 12

Właśnie coś długo czekam na kolejną gafę pierda i już nawet zacząłem się niepokoić, że coś mu się stało, a tu po prostu przestał chodzić na nieustawione wywiady.

Odpowiedz
avatar Spoonman
-2 6

Ktoś wyjaśni tę całą nienawiść do Petru? Chyba nie hejtujecie go tylko dlatego że kiedyś tam przejęzyczył się i powiedział o święcie Sześciu Króli?

Odpowiedz
avatar cozakraj7
4 8

@Spoonman: Ty chyba jesteś jakiś nowy w internetach. Sześciu Króli? Już dawno bym zapomniał. Pierdu jednak non stop przypomina mi o sobie, a teraz wymienię tylko co lepsze kawałki. Rychu o Konstytucji, której tak 'bronił' - „Nasza Konstytucja ma już 225 lat. Druga na świecie, pierwsza w Europie. Trzyma się świetnie, choć PiS uparł się, by przeszła przymusowy lifting. Wierzę, że mimo przejściowych niedogodności będzie nas chronić przez kolejne stulecia”. Wychodzi na to, że nawet nie wiedział czego broni. Rychu o tym, że ma pseudonim "Kanibal" - „Ja niczego nie zjadłem, co jest moje”. (chyba jeden z moich ulubieńszych) Rychu o historii - „Przypomnę, przed wojną był taki moment, że Piłsudski po trzydziestym piątym - zamach majowy, a potem to, co się działo do trzydziestego dziewiątego, było swego rodzaju nagięciem… zerwaniem tych szwów”. Rychu o ciąży - „To sprawa światopoglądowa. W tej sprawie nie będzie dyscypliny klubowej, jeśli chodzi o przerywanie ciąży do 12-20 miesiąca ciąży”. Wciąż o ciąży - „Nie każdy strzał musi być ustawowy. Można po prostu bardzo istotnie ograniczyć możliwości dokonywania ciąży. Dzisiaj na terenie województwa podkarpackiego nie ma możliwości, zgodnie z obowiązującą ustawą, wykonania zabiegu ciąży przez to, że lekarze podpisali klauzule sumienia”. Rychu może nie o ciąży, ale o pączkowaniu (chyba tak powstał) - „To jest takie pączkowanie. W ten sposób rozwija się każdy grzyb, prawda? Ale głowa psuje się od góry”. Jeszcze przecież miał wiele wpadek jak 'Sejm Głuchy', 'David Kamerun', '130 państw na świecie', '15% przerwy'. Rychu to kopalnia wpadek dlatego teraz przychodzi tylko na ustawione wywiady jak do Knapika.

avatar Spoonman
-5 5

Przecież większość tych wpadek to zwykłe przejęzyczenia, rozpamiętywanie ich to dzieciniada. Ważniejszy chyba jest program jego partii?

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 20 czerwca 2017 o 3:45

avatar cozakraj7
4 4

@Spoonman: Nie wiem czy wiesz co to Przejęzyczenie (także przejęzyczenie się, omyłka słowna, lapsus językowy, pot. lapsus, z łac. lapsus – pomyłka) – rodzaj błędu popełnionego w wypowiedzi wskutek roztargnienia, przez nieuwagę lub NIEWIEDZĘ. Specjalnie niewiedza z caps lockiem, bo do jakiego przejęzyczenia zakwalifikujesz tekst o Konstytucji? Tak już nawiasem wyczerpując temat .Nowoczesna ma jakiś program?

avatar NobbyNobbs
3 3

@cozakraj7: a bo to jeden? Microsoft Office, przeglądarka internetowa... Programów mają od cholery.

avatar kyllan
4 4

@NobbyNobbs: namaczanie, pranie, wirowanie, wieszanie... a nie, ten ostatni jeszcze nie.

avatar kyllan
3 3

Tylko czy obecnie to nie było by trochę takie przelewanie z pustego w próżne?

Odpowiedz
Udostępnij