Mistrzowie.org

Pokaż menu
Szukaj

Porównanie

by GreenRanger
Zobacz następny
Dodaj nowy komentarz
avatar parkinson
-1 1

Za to cholernie łatwo się zgubić w IKEi, bardzo trudno znaleźć to czego się szuka w pierwszych 20 minutach, wszystko jest nietypowe, niepasujące do innego wystroju (niż ikea) i alejki są podstępnie tak ułożone, żeby na pewno wyjść z czymś w rękach, czego nie planowaliśmy kupić. Ikea no more, nigdy więcej straconej pół soboty na szukanie jakiejś pierdoły, yeah!

Odpowiedz
avatar FriendzoneMaster
-1 1

@parkinson: Że niby na koncertach lepiej? Też łatwo się zgubić (w tłumie), nawet jak znajdziesz to czego szukasz to zazwyczaj jest kolejka (i to więcej niż 20-minutowa), wszystko nietypowe i mające sens tylko podczas koncertów, niektórzy ludzie tak się ustawiają, że musisz uważać żeby nie wyjść z mniejszą ilością rzeczy niż przyszedłeś... I do tego zazwyczaj jest gdzieś daleko, więc razem z dojazdem tracisz cały weekend! Nigdy więcej straconego weekendu na słuchanie jakichś dziadków, yeah!

avatar parkinson
0 2

@FriendzoneMaster: Wolisz muzykę z głośników w ikei niż słuchanie Stonesów? no to gratuluję gustu muzycznego :D

avatar eithel
0 0

Do IKEA możesz iść w prawie połowę niedziel (póki co), na stonesów trzeba było czekać 11 lat. Poza tym właśnie w tę niedzielę był zakaz handlu :)

Odpowiedz
avatar Prozor
0 0

IKEA - kity wciskacie, że biletów nie wymagacie. Przed wejściem nie, ale za to chcąc wyjść to bez biletów NBP przy kasie się nie obejdzie? Zamienne z karnetami plastykowymi zwanymi kartami kredytowymi/debetowymi. Ewentualnie w postaci elektronicznej tudzież zbliżeniowej...

Odpowiedz

Więcej skrinów

Zapis umowy

by j_psikuta

Zdjęcia osób, które nie miałyby jakichkolwiek szans zaistnieć

by Teknoman

Są ludzie, po których odejściu pozostaje coś więcej niż wspomnienia

by derbonobo

Uchwyt na kubek

by przemenciusz

Nikt mi nie uwierzy

by derbonobo

Człowiek pozwał McDonalda

by Lipstick_On_The_Glass
Udostępnij