Mistrzowie.org

Pokaż menu
Szukaj

Lewica to stan umysłu

by ~retroww1
Dodaj nowy komentarz
avatar telecaster1951
2 8

Ludzie, kurde. Odróżniajcie lewicę od lewactwa. To są dwie różne rzeczy.

Odpowiedz
avatar Trokopotaka
2 2

@telecaster1951: Lewactwo to sztuczna nazwa wymyślona w internetach dla skrajnych poglądów lewicowo-liberalnych. W pewnym sensie to to samo, a w innym nie.

avatar gramin
1 7

@Trokopotaka: Tu mamy idealny przykład tego o czym napisałem poniżej. Straszliwe braki w wykształceniu i wiedzy ogólnej. Braki intelektualne zapewne także tu znajdziemy. Lewactwo nie jest sztuczną nazwą wymyśloną w internetach. Lewactwo to nazwa wymyślona i wprowadzona do obiegu przez Lenina już 100 lat temu. Później "twórczo" wykorzystana i używana z gracją cepa przez towarzysza Stalina. Współcześni bolszewiccy pogrobowcy z tzw. prawicy używają go dokładnie w taki sam sposób jak ich protoplasta Stalin, jako inwektywę określającą wszystkie osoby o odmiennych od bolszewickich poglądach.

avatar gramin
-1 5

Lewica jest rzeczywiście stanem umysłu. Z tych stanów, to głównie chodzi o wrażliwość. Bolszewicka "prawica" to głównie umysłowa tępota i braki w wykształceniu. Na koszulce jest mowa o "gender", wybór rodzaju koszulki dotyczy "sex". Oczywiście prawaki nie łapią tej różnicy (z powodów wyżej wymienionych) i stąd ich to śmieszy. Cytując klasyka. Z kogo się śmiejecie? Z samych siebie się śmiejecie.

Odpowiedz
avatar telecaster1951
2 4

@gramin: Co chcesz, kupowałem ostatnio Zbrodnie Stalina Trockiego. W księgarni mnie oczywiście nazwano lewakiem. Nie no, bo czytając Trockiego stanę się od razu trockistą, tak samo jak czytając Dzienniki Motocyklowe stanę się czegewarystą.

Udostępnij