Mistrzowie.org

Pokaż menu
Szukaj

Lewica to stan umysłu

by ~retroww1
Zobacz następny
Dodaj nowy komentarz
avatar telecaster1951
2 8

Ludzie, kurde. Odróżniajcie lewicę od lewactwa. To są dwie różne rzeczy.

Odpowiedz
avatar Trokopotaka
2 2

@telecaster1951: Lewactwo to sztuczna nazwa wymyślona w internetach dla skrajnych poglądów lewicowo-liberalnych. W pewnym sensie to to samo, a w innym nie.

avatar gramin
1 7

@Trokopotaka: Tu mamy idealny przykład tego o czym napisałem poniżej. Straszliwe braki w wykształceniu i wiedzy ogólnej. Braki intelektualne zapewne także tu znajdziemy. Lewactwo nie jest sztuczną nazwą wymyśloną w internetach. Lewactwo to nazwa wymyślona i wprowadzona do obiegu przez Lenina już 100 lat temu. Później "twórczo" wykorzystana i używana z gracją cepa przez towarzysza Stalina. Współcześni bolszewiccy pogrobowcy z tzw. prawicy używają go dokładnie w taki sam sposób jak ich protoplasta Stalin, jako inwektywę określającą wszystkie osoby o odmiennych od bolszewickich poglądach.

avatar gramin
-1 5

Lewica jest rzeczywiście stanem umysłu. Z tych stanów, to głównie chodzi o wrażliwość. Bolszewicka "prawica" to głównie umysłowa tępota i braki w wykształceniu. Na koszulce jest mowa o "gender", wybór rodzaju koszulki dotyczy "sex". Oczywiście prawaki nie łapią tej różnicy (z powodów wyżej wymienionych) i stąd ich to śmieszy. Cytując klasyka. Z kogo się śmiejecie? Z samych siebie się śmiejecie.

Odpowiedz
avatar telecaster1951
2 4

@gramin: Co chcesz, kupowałem ostatnio Zbrodnie Stalina Trockiego. W księgarni mnie oczywiście nazwano lewakiem. Nie no, bo czytając Trockiego stanę się od razu trockistą, tak samo jak czytając Dzienniki Motocyklowe stanę się czegewarystą.

Więcej skrinów

Strefa zamieszkania

by maxx92

Twarz

by maxx92

List

by Teknoman

Drzwi

by GreenRanger

Co porabiasz?

by Teknoman

Pociąg

by GreenRanger
Udostępnij