Mistrzowie.org

Pokaż menu
Szukaj

Sekret

by Teknoman
Zobacz następny
Dodaj nowy komentarz
avatar diem
7 7

Konia z kopytami.

Odpowiedz
avatar valerius85
8 8

jak w reklamie.."wszystko znika ze stolu...(ah te dzieci) nieee sama mieszkam" :D

Odpowiedz
avatar lifter67
4 8

Nigdy, PRZENIGDY nie zrozumiem pismaków wychwalających cudowny wygląd kobiet o parametrach kaszalota. Wellman, Beth Ditto... Ta druga to dobra wokalistka, ale żeby napisać, że wygląda seksownie pod zdjęciem, na którym Ditto nosi siatkowe rajstopy i jej uda wyglądają jak para tłustych baleronów, trzeba mieć ludzi za kompletnych idiotów.

Odpowiedz
avatar ~Fiona
0 0

@lifter67: Co tu jest do rozumienia... Albo piszą tak, bo takie dostali zlecenie, albo faktycznie te pismaki mają taki gust. Samej jest mi ciężko to ogarnąć, ale istnieją faceci, których kręcą "rubensowe" kształty. Znam nawet gościa, który się rozwiódł, bo jego żona schudła, i zaraz poszukał sobie nowego kaszalota do zaobrączkowania.

avatar lifter67
0 0

@„Fiona”: Aha, i mam uwierzyć, że w mediach pracują same takie amatory tkanki tłuszczowej? :D

avatar ~Fiona
0 0

@lifter67: No nie. Zakładam, że większość stanowią amatory otrzymania hajsu za tekst napisany pod dyktando redakcji ;) Zresztą jest więcej możliwości, np. feministki, politycznie poprawne typy albo osobniki lubiące rozpętywać gównoburze w komentarzach kontrowersyjnymi stwierdzeniami.

avatar Letoconda
6 6

Nic mnie tak nie wku.wia jak reklamy sieci komórkowej z Dorotą Wellman. Chyba nikt nie potrafiłby bardziej mnie zniechęcić do danego operatora

Odpowiedz
avatar PMT100
-1 3

@Letoconda: Pff, mnie o wiele bardziej wku.wia Majewski. Wellman mi nie przeszkadza (i podobno przeznaczyła gażę za reklamy na jakiś cel charytatywny), ale muszę przyznać, że scenariusz tych reklam jest kretyński (zaj3bista sieć, bo ludzie do niej *wracają*... Czyli że co, w którymś momencie z niej odeszli, bo taka zaj3bista nie była???)

avatar Thorvald
2 2

Ten screen już dzisiaj był... kilkanaście wrzutek niżej. Czy naprawdę musicie co 12h przrzucać kilka screenów "do góry", żeby udawały nowe?

Odpowiedz
avatar bloodonice
0 0

To ja chyba nie chcę wiedzieć co jada...

Odpowiedz
avatar DonKori
2 2

Chyba łatwiej odpowiedzieć na pytanie: czego nie jada...

Odpowiedz
Udostępnij