Mistrzowie.org

Pokaż menu
Szukaj

Globalne ocieplenie

by maxx92
Dodaj nowy komentarz
avatar cczeslaww
2 2

Dzięki swojej naturze temat pierdzenia krów wydaje się śmieszny, a ponoć ten metan to 9% wszystkich gazów cieplarnianych ;)

Odpowiedz
avatar Trokopotaka
2 2

Szakale to kij, póki pumy nie latają po drogach jest jeszcze ok.

Odpowiedz
avatar Dawid_M
1 3

O szakalach w Polsce nie wiedziałem. Mistrzowie uczą :)

Odpowiedz
avatar Nagano
3 3

a ja głupi myślałem, że głównym źródłem gazów cieplarnianych są oceany i wulkany...

Odpowiedz
avatar go1
2 2

Wszyscy ekolodzy: Ludzie to zło! Klimat się ociepla! Zabić ludzi! Wulkany: Spoglądają na chwilę i natychmiast odwracają zwrok udając że ich to nie dotyczy. Ps. nie pytajcie mnie dlaczego taki cytat ekologów był,piszę co na protestach ich słyszałem jak streamy z protestów oglądałem.

Odpowiedz
avatar FriendzoneMaster
2 2

Zaryzykuję tezę, że nikt faktycznie nie wykazał związku przyczynowo-skutkowego pomiędzy wspomnianymi zjawiskami (jeśli faktycznie występują) a globalnym ociepleniem. Jeśli się mylę, to poproszę jakieś prace naukowe na ten temat.

Odpowiedz
avatar polliter
2 2

@FriendzoneMaster: Ja tę tezę ryzykuję już od dłuższego czasu i jakoś nikt jeszcze nie przekonał mnie do zmiany założenia.

avatar Trokopotaka
1 1

Bo ten związek przyczynowo-skutkowy występuje na zasadzie: nie mamy żadnego innego wyjaśnienia (bądź nie chce nam się szukać), więc każdą zmianę w środowisku naturalnym podepniemy bezmyślnie pod ocieplenie klimatu, a każde oznaki ocieplenia klimatu pod działania człowieka. Wtedy możemy na tym zarabiać grubą kasę, uciekając się do wygodnych eufemizmów typu "promowanie ekologii", "troska o środowisko" czy też skrajnie narcystyczne "ratowanie planety".

Udostępnij