Mistrzowie.org

Pokaż menu
Szukaj

Ostaszewska

by maxx92
Dodaj nowy komentarz
avatar Prozor
1 1

Wyjaśniam: zdjęcie te same, protest co miesiąc inny. Ewentualnie wdzianko.

Odpowiedz
avatar Trokopotaka
7 7

Jesteście złośliwi, serio. Jedni zbierają znaczki, jedni monety, jedni medale olimpijskie, a ona kolekcjonuje protesty, w których bierze udział. Dlaczego nabijacie się z jej hobby?

Odpowiedz
avatar Slawek18
3 5

Dzieci mają taki okres, gdy odkrywają słowo "nie". Trwa to zazwyczaj rok, dwa. Widocznie Maja jeszcze z tego okresu nie wyrosła.

Odpowiedz
avatar cavefalcon
5 5

Hobby: udział w protestach.

Odpowiedz
avatar kamoO94
2 2

na najbliższe 50 lat

Odpowiedz
avatar Alutka
6 6

nie czepiajcie się, może jest protestantką...

Odpowiedz
avatar viemsz
-1 1

Protestowanie przeciwko działaniom partii jest faktycznie bardzo zabawne. Tylko totalny psychol może pomieścić w głowie np. walkę w obronie sądów i praw osób lgbt.

Odpowiedz
avatar FriendzoneMaster
1 1

@viemsz: Protestowanie przeciwko partii, a nie konkretnym działaniom, jest zwyczajnie idiotyczne (chyba że jest celowym zabiegiem, jak to w polityce). A osoba popierająca wszelkie protesty jakie tylko się nawiną zwyczajnie przestaje być w najmniejszym stopniu wiarygodna. To tyle w ramach wytłumaczenia ci, o co chodzi.

avatar banan113
1 1

to bbezmyslne spojrzenie mowi wszystko

Odpowiedz
avatar zpiesciamudotwarzy
1 1

jak tak dalej pójdzie to ludzie odkryją że celebryci nie protestują dla idei tylko dla hajsu (rozgłosu/zobowiązań wobec wydawcy) w ogóle chyba ostatni ideowy protest w polsce to był ten przeciwko komunie a potem się okazało że i tak "przywódcy" nie robili tego dla idei tylko dla kasy

Odpowiedz
Udostępnij