Mistrzowie.org

Pokaż menu
Szukaj

Remont

by maxx92
Zobacz następny
Dodaj nowy komentarz
avatar bukimi
5 7

- Ile kosztuje remont? - No trochę kosztuje, niedrogo. - A ile dokładnie, można prosić o wycenę? - Teraz trudno powiedzieć, taniej niż konkurencja.

Odpowiedz
avatar pslodo
-1 5

Bo podaje się cenę, 50zł/h + materiały. Chyba że z fakturą, to drożej. Minimum 100 godzin, bo na mniej nie opłaca się przyjeżdżać. Zaliczka 50% płatna gotówką w pierwszy dzień.

Odpowiedz
avatar Malikkun
-1 1

@pslodo Gotówkę dzisiaj to już tylko janusze przyjmują i taksiarze

avatar pslodo
0 0

@Malikkun: Ehhh. Nie zrozumiałeś. Bierzesz 2.5k do kieszeni i idziesz do domu. Bo dżesikę powinno się traktować jak idiotkę.

avatar zerco
5 5

"Nie powinno się traktować mnie jak idiotki" SAMA ZACZĘŁA!

Odpowiedz
avatar Dawid_M
0 4

Dlatego nie wolno sugerować się żadnymi opiniami w internecie.

Odpowiedz
avatar FrozenMind
2 2

@Dawid_M: Zależy od portalu, bo jak jest dużo negatywnych komentarzy to prędzej opinia jest bliższa prawdy, niż że to atak przestępczej konkurencji lub idiotek Jessic.

avatar allahuwonsz
3 3

Pani jessico z hamsetwem trzeba krutko, jak ci jakieś wionzanki wysyła bydle i zaczyna wypytywać o jakieś niewiadomo jakie rzeczy budowlane co sam powinien wiedzieć, to mu pani mówi by zamknoł ten ryj i nie podskakiwał, albo konkubenta można nasłać by ustawił nie miłego wykonawce co myśli rze wszystkie rozumy pozjadał... Trzeba walczyć o swoje i to co się nam należy - pisze Pani ŻONDAM REMONTU i już, ma pracować a nue gadać i wywyższać się nad bogu ducha winnom kobietom.

Odpowiedz

Więcej skrinów

Pirat

by GreenRanger

Superman

by derbonobo

Masz tam wolne krzesło

by Ascara

Słupki przed monopolowym

by Ascara

Napastnik

by Korsey

Historia

by Nepen
Udostępnij