Mistrzowie.org

Pokaż menu
Szukaj

Remont

by maxx92
Dodaj nowy komentarz
avatar bukimi
6 8

- Ile kosztuje remont? - No trochę kosztuje, niedrogo. - A ile dokładnie, można prosić o wycenę? - Teraz trudno powiedzieć, taniej niż konkurencja.

Odpowiedz
avatar pslodo
-1 5

Bo podaje się cenę, 50zł/h + materiały. Chyba że z fakturą, to drożej. Minimum 100 godzin, bo na mniej nie opłaca się przyjeżdżać. Zaliczka 50% płatna gotówką w pierwszy dzień.

Odpowiedz
avatar Malikkun
-3 3

@pslodo Gotówkę dzisiaj to już tylko janusze przyjmują i taksiarze

avatar pslodo
0 0

@Malikkun: Ehhh. Nie zrozumiałeś. Bierzesz 2.5k do kieszeni i idziesz do domu. Bo dżesikę powinno się traktować jak idiotkę.

avatar zerco
7 7

"Nie powinno się traktować mnie jak idiotki" SAMA ZACZĘŁA!

Odpowiedz
avatar Dawid_M
0 4

Dlatego nie wolno sugerować się żadnymi opiniami w internecie.

Odpowiedz
avatar FrozenMind
2 2

@Dawid_M: Zależy od portalu, bo jak jest dużo negatywnych komentarzy to prędzej opinia jest bliższa prawdy, niż że to atak przestępczej konkurencji lub idiotek Jessic.

avatar allahuwonsz
3 3

Pani jessico z hamsetwem trzeba krutko, jak ci jakieś wionzanki wysyła bydle i zaczyna wypytywać o jakieś niewiadomo jakie rzeczy budowlane co sam powinien wiedzieć, to mu pani mówi by zamknoł ten ryj i nie podskakiwał, albo konkubenta można nasłać by ustawił nie miłego wykonawce co myśli rze wszystkie rozumy pozjadał... Trzeba walczyć o swoje i to co się nam należy - pisze Pani ŻONDAM REMONTU i już, ma pracować a nue gadać i wywyższać się nad bogu ducha winnom kobietom.

Odpowiedz
Udostępnij