Mistrzowie.org

Pokaż menu
Szukaj

Świadek

by GreenRanger
Dodaj nowy komentarz
avatar animagus
6 10

Rosyjski świadek jest tak wiarygodny, jak kobieta lekkich obyczajów zapewniająca o swojej cnocie. Niemniej wszyscy znamy co najmniej dwóch gości, którzy i tak uwierzą, a są to ludzie wysoko postawieni, choć jeden z nich jest raczej niewysoki.

Odpowiedz
avatar Slawek18
-5 5

@animagus: Ten drugi natomiast lubi młodych chłopców tak bardzo, że nawet księża się rumienią.

avatar animagus
0 4

@Slawek18: O tym nic nie wiem, ale słyszałem, że przy goleniu podśpiewuje wesoło: "kiedy byłem, kiedy byłem małym chłopcem, hej! podjebbałem, podjebbałem słońce z bratem, hej!" Czy jakoś tak.

avatar Slawek18
-1 5

@animagus: Córa jego zerwała z nim kontakty, a to jak promuje Miśka i tego Janniger'a jest niestosowne i dwuznaczne. Ponoć lubi "młodych"...

avatar Maquabra
2 8

Ogólnie rzecz biorąc, coraz lepsze jaja, a polacy łykają. Wybuchy rozrywające samolot, których nikt nie zauważył. Skrzydła jako element zbędny, bez którego samolot może normalnie latać. Z samolotu nie było widać ziemi z odległości 100m, ale samolot z ziemi widziano z kilku kilometrów... Pan Mały z panem Szalonym chyba sobie zrobili konkurs, kto wciśnie polakom większą głupotę, ale nie przewidzieli rozmiarów polskiej durnoty i zakład wciąż nierozstrzygnięty.

Odpowiedz
avatar Slawek18
-2 4

@Maquabra: Polakom jak już. Chyba, że myślisz o "wolakach", to może być z małej. Pan Szalony z panem Małym, zbudowali na takich spiskowych teoryjkach i równie wiarygodnych świadkach, całą swoją kampanię wyborczą i sens istnienia partii. Skończyli ujeżdżać ekshumowane trumny z trupami, trzeba odpowiednio podsycić nienawiść wolaków Już nawet wśród pisiorków odzywają się głosy, żeby dali se siana z tymi miesięcznicami. Zgadnijcie, ile kosztuje ta comiesięczna, kiepska inscenizacja braterskiej miłości? Chodzi o ochronę i środki na zabezpieczenie przemarszów. Kto pierwszy?

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 19 czerwca 2017 o 14:54

avatar Zlociutki
2 4

@Slawek18: Przeciez to nie oni placa, to co sie beda przejmowac?

avatar Slawek18
-1 3

@Zlociutki: Co to jest marne 6 milionów PLN miesięcznie, gdy tak gładko wolaki łykają te kluchy. Warto!

Udostępnij