Mistrzowie.org

Pokaż menu
Szukaj

Fenek

by Teknoman
Dodaj nowy komentarz
avatar informatyk
4 4

Niektórzy ludzie nie myślą. Lisy to drapieżniki, a nie krowy. "Uważa, że wszystkie gatunki są równe" - to dlaczego nie da lisowi możliwości jedzenia tego, na co ma ochotę ( sama przecież ma taki wybór)

Odpowiedz
avatar annathar
1 1

@informatyk: Tru. Plus liza organizm dosłownie nie jest w żaden sposób przystosowany do nie jedzenia mięsa, szczególnie skoro 90% jego diety to mięso. Lisek nie zapoda sobie supli w razie czego. W ogóle zwierzęta, którymi się opiekujemy to inna sprawa moim zdaniem niż my. Jako gatunek dominujący i na wyższym poziomie percepcji naprawdę powinniśmy starać się nie wykorzystywać innych zwierząt. Wszelkie starania ku temu, abyśmy to ograniczyli są dobre. Jednocześnie jako gatunek z wyższą percepcją powinniśmy mieć na uwadze, że nie wszystkie zwierzęta są przystosowane do diety na miarę tej ludzkiej. Ludzie są wszystkożerni i sobie poradzą nawet bez mięsa, a taki lisek? Co on może, jak ma się obronić?

avatar konto usunięte
6 6

Babsko powinno beknąć za znęcanie się nad zwierzakiem.

Odpowiedz
avatar Loranus
1 3

Ale to przez tych co jedzą mięso zwierzęta cierpią . . .

Odpowiedz
avatar mikw
0 0

Spontaniczne konwulsje - w latach 80-90 to był po prostu break-dance.

Odpowiedz
avatar Dawid_M
0 2

Jak czytam takie info mam ochotę przejść na kanibalizm i jeść tych wegan. Łańcuch pokarmowy by się zgadzał.

Odpowiedz
avatar lifter67
-1 1

Ja mam pomysł, jak przestawić drapieżnika na weganizm. Trzeba mieć trzy drapieżniki i weganizmować je naprzemiennie. Jeden żre tylko rośliny, a dwa pozostałe dochodzą do siebie.

Odpowiedz
avatar Vania
0 0

Podobno to bzdura, wykorzystano zdjęcie fenka, kiedy akurat liniał czy miał jakąś alergie, a normalnie wygląda zdrowiej i JE MIĘSO.

Odpowiedz
avatar annathar
1 1

@Vania: No, w sumie z drugiej strony wcale bym się nie zdziwiła, jakby się okazało, że internetowa bojówka antywegańska to wymyśliła, żeby jak najbardziej oczernić wegan. Ale też jestem świadoma, że głupota ludzka jest po każdej stronie barykady, więc może to być i prawda. A jak nie to, to jakaś inna, podobna historia. Wszystko może być prawdą.

Udostępnij