Mistrzowie.org

Pokaż menu
Szukaj

Bawią mnie te...

by Teknoman
Zobacz następny
Dodaj nowy komentarz
avatar Slawek18
23 23

No też napisała, że nie naprawił. Z drugiej strony jej atutem jest tylko jej wygląd, na który też pracuje wykonując pracę fizyczną. Czyli fizol (robol) jakby nie patrzeć. A w głowie wiaterek hula przy przeciągu.

Odpowiedz

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 14 kwietnia 2018 o 23:43

avatar bukimi
15 15

- Może zarabiać więcej ode mnie - Jego portfel mnie nie interesuje WYBIERZ JEDNO (no i wielkie dzięki łaskawco, że pozwalasz mi zarabiać w ogóle :D )

Odpowiedz
avatar Bravo512
18 18

@bukimi: No ogólnie z posta to jak dla mnie bije psychologiczne wypieranie własnych kompleksów poprzez kreowanie własnej wyższości. Być może ma to związek z jakimiś zaburzeniami maniakalno-depresyjnymi cechującymi się własnie systematycznym wzrostem i spadkiem poczucia własnej wartości oraz emocjonalną niestabilnością. W poście jest to dość wyraźnie widoczne - usilne kreowanie się na lepszą od innych. Tak sobie myśle, ale psychologii nie kończyłem to może głupoty gadam. :P

avatar AkuNoKitsune
12 12

@Bravo512: To ja może tak prościej: Z postu aż leją się jej kompleksy :D "Ale mnie bawią ci pracownicy umysłowi, że niby tacy mądrzy i bogaci a tacy brzydcy. Ja tam jestem ładna i wysportowana (zdjęcie tyłka w szortach krótszych niż przeciętne majtki, ciało wykręcone żeby koniecznie na zdjęciu dupy można było uchwycić też uśmiech - mam szczęśliwe, pełne życie co widać bo się uśmiecham). Sorki kolesie, ale tak żadnej dziewczyny nie znajdziecie bo ja lecę tylko na ładnych (i zarabiających więcej ode mnie, ale niekoniecznie dużo więcej)". Dużo bardziej od kolesia, na którego ładnie popatrzeć, wolałabym kolesia z własnymi zainteresowaniami i jakąś wiedzą. Programista, który potrafiłby mi przez całą randkę opowiadać o tym jak założyć własną stronę internetową to aż więcej niż wymagane :D

avatar gomezvader
6 6

Pomijam fakt, że post pisany przez pustaka(bo o tym już ktoś wspomniał). Ale jakoś nie widzę by serwisant domokrążaca zarabiał 15k. Mnie nauczyciel od serwisowania w technikum uczył jak rżnąć laików i matołów na kasę za "naprawy" w stylu "włączenie przycisku na zasilaczu". I sugerował nie dębić więcej niż 5 dych.

Odpowiedz
avatar Frogy0
2 4

Czy to jest jakieś ogłoszenie matrymonialne?

Odpowiedz
avatar Slawek18
0 2

A w co oni grali w tym życie? Bo jak to był poker, to im skarbówko-celnicy się dobiorą do dupy.

Odpowiedz
avatar KissYourNeck
2 2

chyba dostała kosza... ;p

Odpowiedz
avatar blackhood
4 4

Osoby dobrze zarabiające mają zakaz dbania o siebie? Powiedziałbym że jak się pracuje przy biurku to ma się więcej energii i chęci żeby pójść na siłownię. Nie oszukujmy się, ciężka fizyczna praca nie zbuduje Ci wymarzonej sylwetki, kulturyści to nie są byli budowlańcy.

Odpowiedz
avatar parkinson
3 3

Jeśli udowadniając swoje racje uważa, że musi świecić dupą w internecie, to coś nie do końca halo jest z jej racjami.

Odpowiedz
avatar zerco
3 3

Historia o tym, że przyszedł naprawić i był brzydki. I zero o zarobkach tylko narzekanie, że samo zarabianie nie wystarczy. A może wcale tak wiele nie zarabiał? Znajomy skończył informatykę a jest prawnikiem chociaż prawa nie skończył. Czemu? Bo lepiej płacą. Ja nie wiem, nie narzekam. Podwyżki nie miałem już z 6 lat ale daję radę. Cieszę się z tego co mam bo inni nie mają. I wsio. Nie obchodzi mnie czy się komuś podobam czy nie.

Odpowiedz
avatar cczeslaww
1 1

@zerco: Jak można być prawnikiem bez studiów?

avatar zerco
3 3

@cczeslaww: Gdy się kumpla pytałem to powiedział "normalnie". Nie wnikam. Można było być prezydentem bez magistra. Teraz podobno można być dowodzić sędziami samemu nie będąc sędzią. Można być prezesem spółki skarbu państwa będąc jednocześnie durniem. To jest Polska. Po skończeniu informatyki 2 lata byłem bezrobotny. Niektórych to dziwiło! Mnie już przestaje dziwić cokolwiek. Ludzie burzą się, że ZUS zabrał rentę za brak ręki tylko dlatego, że ręka odrosła to ja pytam się "a co w tym dziwnego?". To z wiekiem przychodzi. Wczoraj widziałem psa uciekającego przed kotem. Idę się napić.

Udostępnij