Zobacz następny
Dodaj nowy komentarz
avatar konto usunięte
14 14

Czyli dobrze zrobiłem olewając mecz i ciupiąc dalej w Civilization V: Brave New World. Polacy przynajmniej Piramidy wybudowali!

Odpowiedz

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 16 listopada 2013 o 12:48

avatar JaJestemTwoimOjcem
6 6

Ja o meczu przypomniałem sobie w przerwie pomiędzy połowami, a jak się dowiedziałem, że przegrywamy 2 : 0, to drugiej połowy też nie oglądałem

14 16

Nikt mi w to nie chce wierzyć, ale powiadam Wam, że w końcu przegramy i z San Marino! Wygrywamy z nimi coraz mniejszą ilością bramek, a ostatnio jedną straciliśmy. Jak tak dalej pójdzie, to niedługo będziemy remisować, a z czasem i przegramy. Ja już zacieram ręce. Czas zacząć chłodzić szampana na tę okazję :)

Odpowiedz

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 16 listopada 2013 o 12:40

avatar a65076507
2 2

W sumie nie wiem po co, ale oglądam mecze jak Nasi grają. Od chyba mistrzostw w Korei oglądam poczynania naszej kadry. Zawodnicy się pozmieniali, trenerzy, ale jedno się nie zmieniło. Dlaczego jak Nasi atakują i się bronią to jest ich dwóch max trzech, a jak jakakolwiek inna drużyna gra to jest czterech, pięciu ? Czy tylko ja to widze ? Czy trenerzy biorący taką kase nie widzą, że kadra to lenie cholerne i biegać im się nie chce ? Oczywiście nie mówię tu o wszystkich, ale trzech zawodników meczu nie wygra...