przerwaliby chociaż passę meczy bez strzelonej bramki.

Powinno być 1-1 Błaszczykowski(k)36'-Wawrzyniak 78'(sam.) :D

a tego karnego to chyba by Boniek musiał załatwić dla nas

Odpowiedz
avatar Frogy0
2 2

Myślę, że minuty strzelenia bramek powinny być odwrotnie bo najpierw walimy samobója a potem bierzemy się za odrabianie dlatego po 40 minutach może byśmy dali radę strzelić tej bezludnej wyspie

Odpowiedz
avatar Nightmare_
3 3

Przypomniał mi się stary, dobry kawał: Mecz Polska - Brazylia. Piłkarze Brazylii wchodzą do szatni. Patrzą, a tam tylko jedna koszulka - dla Ronaldinho. No to mówią mu: - Ronaldinho, dobra będziesz grał sam. Reszta drużyny poszła do pubu na piwo. Ronaldinho sam bez bramkarza nieźle się spisuje. Reszta drużyny w pubie po jakimś czasie włącza telegazetę, żeby zobaczyć, jaki wynik. A tam: 0:1 (34` Ronaldinho). No to się cieszą. Jakiś czas później patrzą, a tam koniec meczu i wynik 1:1 (83` Rasiak). Następnego dnia spotykają się z Ronaldinho i pytają: - Ej, stary, czemu strzelili ci bramkę? Przecież tak dobrze ci szło? - No wiecie panowie - odpowiada Ronaldinho - w 46` dostałem czerwoną kartkę.